Інформація для батьків

Закон про внесення змін до порядку перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час.

Президент України Віктор Янукович підписав закон про внесення змін до порядку перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час. Про це 5 червня 2013 року повідомляє прес-служба президента.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила цей закон 16 травня.
   Законом забороняється дітям віком до 16 років з 22:00 до 6:00 перебувати у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини.
   Також закон зобов'язує власників і посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування не пускати у такі заклади з 22:00 до 6:00 дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
    Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.